Reméljük Mindenkinek csodásan indult a 2019-es év!
Nekünk rengeteg munkával telik, ugyanis azon vagyunk, hogy idén is a legjobb játékokat találjuk meg Nektek, így folyamatosan frissítjük a termékkínálatunkat a webáruházban!
A napokban kerülnek feltöltésre a Djeco legújabb termékei! Biztosan állíthatjuk, hogy nagyon szuperek!
Ma az új társasjátékokat szeretnénk Nektek bemutatni:
Állatos domino
3-6 éveseknek
https://www.mesepont.hu/termek/djeco-domino-allatok/
Képkirakó játék – Birka-logika
4-5 éves kortól
Képfelismerés, megfigyelés, gondolkodás fejlesztése játékosan!
Helyezzétek az asztalra a 10 dominót, tegyétek mellé a kihívás kártyákat. Húzz egy kihívás kártyát és rakd ki pontosan olyanra a képet a kirakótáblán, mint ahogy a kihíváskártyán van! A képkirakás végén 2 db dominó megmarad. A szükséges dominók kiválasztásában segítenek a díszítőelemek: katicabogarak, kék virágok, sárga virágok stb.
https://www.mesepont.hu/termek/djeco-kepkirako-jatek-birka-logika/
Quantitix
4-8 éveseknek
Ha egy igazán jó fejlesztő játékot kerestek, megtaláltátok!
Számlálás, számkép egyeztetés, halmazok – a logika megalapozására
A feladatkártyákon állandó szereplők a bagoly, a róka, a nyuszi, a béka és a borz.
A kihúzott feladatkártyán össze kell számlálni, mennyi bagoly, róka, nyuszi, béka és borz van. A fatáblán az állatfigura képének sorában a megfelelő számoszlopba kell helyezni a fakorongot, mint egy feljegyezni, az adott képen miből mennyi van. Így egy áttekinthető táblázatot lát a gyermek, amely segíti a rendszerben való gondolkodás kialakulását.
Jó szívvel ajánljuk Nektek ezeket a hasznos, ám szórakoztató játékokat!
Leave a reply